ביה"ס הוקם לפני כ- 10 שנים ע"י שלומי אמון שהיה אלוף ישראל לנוער בשחייה ב 50 ו 100 חתירה ושיאן ישראל בשליחים 4*50 מטר מעורב אישי שלומי מדריך שחייה ומאמן בכיר, הידרותרפיסט מוסמך עם ניסיון רב בהדרכת תינוקות ועד מבוגרים ואף מרצה בכנסים גדולים בארץ ובחו"ל.

ליצירת קשר: 02-6733191, 0507-434-464

מרכז הספורט לילדים ונוער בגבעת רם ו"נולד לשחות" המרכז מעניק חוויה קסומה של הנאה המשולבת בפעילות ספורטיבית מגוונת עם חינוך לאורח חיים בריא בקבוצות קטנות ושיעורים אישיים הנלמדים על ידי מדריכים מקצועיים. מרכז הספורט לילדים ולנוער הינו ייחודי וראשוני בירושלים. כל החוגים נלמדים עם מדריכים מוסמכים שעובדים לעיתים גם באופן אישי עם המשתתפים. כמו כן במהלך השנה ישנו גיוון בתוכן החוגים עם מאמנים "אורחים" בהתמחויות שונות, לשם חשיפה לסגנונות שונים ולהעשרת הידע.

המשתתף במרכז איננו מחויב לחוג אחד לאורך כל השנה! ניתן לבנות תוכנית אימון אישית לכל משתתף על פי העדפה. כמו כן ישנה אפשרות להשלמת שיעורים כך שאף שיעור אינו מתפספס ! צוות המאמנים והמדריכים במרכז כולל בתוכו מאמני שחייה וכושר גופני, תזונאים ומאמני יציבה שיעבדו עם המשתתפים באופן פרטני. המדריכים בונים תוכנית שנתית של שיעורים ומקיימים מעקב אחר התקדמות ושיפור המיומנויות של המשתתף.

המסגרות במרכז: טיפולים הידרותרפיים – טיפולים במים לכל הגילאים. אורך הבריכה 33 מ'. אורך המאפשר שיקום אמיתי לאורך זמן ילדים ומבוגרים חוגי שחייה- שיעורי שחייה ברמה הגבוהה ביותר בקבוצות קטנות ובשיעורים פרטיים לכל הגילאים כולל קבוצות למבוגרים וקבוצות לשחייה תחרותית . לימוד בטכניקות מתקדמות בשילוב צילום וידאו וסטילס תת מימי אימוני OUTDOOR – מיועד לילדים ונוער בלבד ! חוג כושר מאתגר , ריצות, ניווט, רכיבה על אופניים, אימוני אתלטיקה קלה, כושר קרבי והכנה לצבא מיועד לגילאי 4-18

לאתר ביה"ס לשחייה לחצו כאן