תכנית שבועית

מערכת שיעורים 

* לקבלת פרטים נוספים על החוג, יש ללחוץ על המשבצת הספציפית.

* יתכנו שינויים של הרגע האחרון, מומלץ להתעדכן מול המשרד

 

סטודיו א
סטודיו ב
קומפלקס כושר
אולם ספורט
בריכה
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי

עיצוב נשים

07:30 | אדה סנצ'ז
סטודיו א

פילאטיס

07:30 | חני אלמקיס
סטודיו א

עיצוב נשים

07:30 | מישל
סטודיו א

פילאטיס

07:30 | אדה סנצ'ז
סטודיו א

עיצוב נשים

07:30 | בת שבע
סטודיו א

עיצוב דינאמי נשים

07:30 | לורן מילר
סטודיו א

פילאטיס

08:30 | אדה סנצ'ז
סטודיו א

עיצוב

08:30 | חני אלמקיס
סטודיו א

יציבה ומתיחות

08:30 | מישל
סטודיו א

אירובי קל

08:30 | אדה סנצ'ז
סטודיו א

פילאטיס

08:30 | בת שבע
סטודיו א

פילאטיס

08:30 | לורן מילר
סטודיו א

התעמלות בריאותית

08:30 | רבקה רוטמן
סטודיו ב'

ריקודי עמים

09:15 | מוטי קוצר
אולם ספורט

יוגה ויניאסה

08:45 | יהודית בןאברהם
סטודיו א

צפיפות עצם

09:30 | ברכה תורג'מן
סטודיו א

התעמלות בריאותית

09:30 | רבקה רוטמן
סטודיו א

יוגה אינטגרטיבית

08:30 | לטם סייג
סטודיו ב'

מתיחות

09:30 | ברכה תורג'מן
סטודיו א

התעמלות בריאותית

09:30 | רבקה רוטמן
סטודיו א

כושר

09:30 | ברכה תורג'מן
סטודיו א

עיצוב

10:20 | ברכה תורג'מן
סטודיו א

התעמלות במים-מעורב

10:45 | אנה מונסה
בריכה

פילאטיס

09:30 | לורן מילר
סטודיו א

פילאטיס

10:30 | ברכה תורג'מן
סטודיו א

צפיפות עצם

10:30 | חנה סדן
סטודיו א

על כיסא

10:20 | ברכה תורג'מן
סטודיו א

מתיחות

11:15 | חנה סדן
סטודיו א

פלדנקרייז

11:30 | מיכל ויסיק
סטודיו א

אימון רצועות

11:00 | חן מזרחי
קומפלקס כושר

פלדנקרייז

11:15 | רנה טוקר
סטודיו א

התעמלות במים-מעורב

11:25 | חנה סדן
בריכה

התעמלות במים- מעורב

11:15 | לייני כץ
בריכה

התעמלות במים [נשים}

12:15 | חנה סדן
בריכה

פלדנקרייז

12:30 | מיכל ויסיק
סטודיו א

פלדנקרייז

12:30 | מיכל ויסיק
סטודיו א

פלדנקרייז

15:00 | מיכל ויסיק
סטודיו א

התעמלות בריאותית

16:00 | רנה טוקר
סטודיו א

עיצוב נשים

17:00 | בת שבע
סטודיו א

אימון רצועות

18:15 | איציק חכמוף
קומפלקס כושר

פלדנקרייז

13:25 | מיכל ויסיק
סטודיו א

פלדנקרייז

16:00 | מיכל ויסיק
סטודיו א

פילאטיס

18:00 | חני אלמקיס
סטודיו א

פילאטיס

18:00 | אדה סנצ'ז
סטודיו א

יוגה ויניאסה

19:00 | רות הופמן
סטודיו א

התעמלות במים-מעורב

13:25 | לייני כץ
בריכה

עיצוב נשים

17:00 | ברכה תורג'מן
סטודיו א

אימון פונקציונלי

18:15 | נטע ארגז
קומפלקס כושר

אימון HIIT

19:00 | אדה סנצ'ז
סטודיו א

אימון פונקציונלי

19:15 | איציק חכמוף
קומפלקס כושר

התעמלות בריאותית

16:00 | אנה מונסה
סטודיו א

פילאטיס

18:00 | ברכה תורג'מן
סטודיו א

יוגה אשטנגה

19:00 | יובל כרמי
סטודיו א

פילאטיס נשים

17:00 | אנה מונסה
סטודיו א

אימון רצועות

18:15 | איציק חכמוף
קומפלקס כושר

אימון רצועות

19:15 | נטע ארגז
קומפלקס כושר

פילאטיס

18:00 | אדה סנצ'ז
סטודיו א

עיצוב גוף -CORE

19:00 | אדה סנצ'ז
סטודיו א

יוגה אינטגרטיבית

18:00 | יהודית בןאברהם
סטודיו ב'

אימון פונקציונלי

19:15 | איציק חכמוף
קומפלקס כושר

אימון רצועות

18:15 | איציק חכמוף
קומפלקס כושר

זומבה נשים

20:00 | דנה קליימן
סטודיו א

אימון פונקציונלי

19:15 | אדה סנצ'ז
קומפלקס כושר