תכנית שבועית

מערכת שיעורים 

* לקבלת פרטים נוספים על החוג, יש ללחוץ על המשבצת הספציפית.

* יתכנו שינויים של הרגע האחרון, מומלץ להתעדכן מול המשרד

 

סטודיו א
סטודיו ב
קומפלקס כושר
אולם ספורט
בריכה
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי

עיצוב נשים

07:30 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

פילאטיס

07:30 | חני אלמקיס
מתחם דניאלה

עיצוב נשים

07:30 | מישל
מתחם דניאלה

פילאטיס

07:30 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

עיצוב נשים

07:30 | בת שבע
מתחם דניאלה

עיצוב דינאמי נשים

07:30 | לורן מילר
מתחם דניאלה

פילאטיס

08:30 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

עיצוב

08:30 | חני אלמקיס
מתחם דניאלה

יציבה ומתיחות

08:30 | מישל
מתחם דניאלה

אירובי קל

08:30 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

פילאטיס

08:30 | בת שבע
מתחם דניאלה

פילאטיס

08:30 | לורן מילר
מתחם דניאלה

מתיחות

09:30 | ברכה תורג'מן
מתחם דניאלה

התעמלות בריאותית

09:30 | רבקה רוטמן
מתחם דניאלה

כושר

09:30 | ברכה תורג'מן
מתחם דניאלה

צפיפות עצם

09:30 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

התעמלות בריאותית

09:30 | רבקה רוטמן
מתחם דניאלה

יוגה אינטגרטיבית

08:30 | לטם סייג
סטודיו ב'

פילאטיס

10:30 | ברכה תורג'מן
סטודיו א

צפיפות עצם

10:30 | חנה סדן
מתחם דניאלה

יציבה וחיזוק

10:20 | ברכה תורג'מן
מתחם דניאלה

עיצוב

10:20 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

מתיחות

10:30 | רבקה רוטמן
מתחם דניאלה

פילאטיס

09:30 | לורן מילר
מתחם דניאלה

התעמלות בריאותית

11:15 | רבקה רוטמן
מתחם דניאלה

התעמלות במים -מעורב

11:25 | חנה סדן
בריכה

התעמלות במים

11:15 | לייני כץ
בריכה

מתיחות

11:15 | חנה סדן
סטודיו א

התעמלות במים

10:45 | אנה מונסה
בריכה

אימון רצועות

10:30 | חן מזרחי
מתחם דניאלה

פלדנקרייז

12:30 | מיכל ויסיק
מתחם דניאלה

פלדנקרייז

15:00 | מיכל ויסיק
מתחם דניאלה

התעמלות בריאותית

16:00 | רנה טוקר
מתחם דניאלה

התעמלות מיים

12:15 | חנה סדן
בריכה

פלדנקרייז

11:30 | מיכל ויסיק
מתחם דניאלה

התעמלות במים

13:25 | לייני כץ
בריכה

פלדנקרייז

16:00 | מיכל ויסיק
מתחם דניאלה

פילאטיס

18:00 | חני אלמקיס
סטודיו ב'

עיצוב נשים

17:00 | בת שבע
מתחם דניאלה

פלדנקרייז

12:30 | מיכל ויסיק
מתחם דניאלה

פלדנקרייז

13:25 | מיכל ויסיק
מתחם דניאלה

פילאטיס

17:30 | ברכה תורג'מן
מתחם דניאלה

אימון פונקציונלי

18:15 | נטע ארגז
מתחם דניאלה

פילאטיס

18:00 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

אימון רצועות

18:15 | איציק חכמוף
מתחם דניאלה

התעמלות בריאותית

15:30 | אנה מונסה
מתחם דניאלה

אימון רצועות

18:30 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

יוגה אשטנגה

19:00 | יובל כרמי
סטודיו ב'

אימון HIIT

19:00 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

פילאטס

19:00 | חן מזרחי
סטודיו ב'

פילאטיס נשים

16:30 | אנה מונסה
מתחם דניאלה

זומבה נשים

19:00 | דנה קליימן
סטודיו ב'

אימון רצועות

19:15 | נטע ארגז
מתחם דניאלה

יוגה אינטגרטיבית

19:00 | רות הופמן
סטודיו ב'

אימון פונקציונלי

19:15 | איציק חכמוף
קומפלקס כושר

טניס

17:00 |
מגרשי טניס

עיצוב גוף -CORE

19:30 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

חוג טניס

17:00 |
טניס מגרש 1

פילאטיס

17:30 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה

יוגה אינטגרטיבית

18:00 | יהודית בןאברהם
סטודיו ב'

אימון רצועות

18:30 | איציק חכמוף
מתחם דניאלה

אימון פונקציונלי

19:30 | אדה סנצ'ז
מתחם דניאלה