תכנית שבועית

להכוונה מקצועית: גב’ חלי קדם 052-3206070

מרכז הספורט: 02-5881234

סטודיו
בריכת שחייה
אולם כדורסל
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי

פלדנקרייז Feldenkrais

11:15 | חלי קדם
אולם כדורסל

מתיחות וחיזוק Stretching

07:15 | טליה סלומון
אולם כדורסל

פילאטיס ilates

07:15 | חלי קדם
אולם כדורסל

פילאטיס Pilates

09:00 | ילנה מינקובסקי
אולם כדורסל

עיצוב/Tonin

07:15 | חלי קדם
אולם כדורסל

עיצוב Toning

08:00 | מרינה פורטנו
אולם כדורסל

התעמלות Exercise

11:15 | ניקול קרביץ
סטודיו

אינטרוולים Intervals

08:15 | טליה סלומון
אולם כדורסל

התעמלות Exercise

09:00 | ניקול קרביץ
אולם כדורסל

מתיחות וחיזוק Stretching

10:00 | ילנה מינקובסקי
אולם כדורסל

התעמלות Exercise

09:00 | חני אלמקייס
סטודיו

מתיחות וחיזוק Stretching

09:15 | אלנה שפרינציס
אולם כדורסל

אירובי מים Water aerobics

12:10 | עמית קינן
בריכת שחייה

עיצוב Toning

09:00 | עמית קינן
אולם כדורסל

אירובי מים Water aerobics

10:00 | ניקול קרביץ
בריכת שחייה

אירובי מים Water aerobics

11:00 | לייני כץ
בריכת שחייה

אירובי מים Water aerobics

10:00 | אילנה הררי
בריכת שחייה

אירובי מים Water aerobics

09:15 | אילנה הררי
בריכת שחייה

גולד זומבה Gold zumba

12:15 | סהר מזרחי
אולם כדורסל

אירובי מים Water aerobics

10:00 | לייני כץ
בריכת שחייה

פלדנקרייז Feldenkrais

11:30 | מיכל ויסיק
אולם כדורסל

פילאטיס Pilates

17:00 | חני אלמקייס
אולם כדורסל

פלדנקרייז Feldenkrais

11:30 | תום קדר
אולם כדורסל

זומבה Zumba

10:15 | שיראל פורטייה
אולם כדורסל

פילאטיס Pilates

17:00 | חני אלמקייס
אולם כדורסל

עיצוב Toning

17:00 | סינדי סגדי
אולם כדורסל

פילאטיס Pilates

17:00 | מעין זיו
אולם כדורסל

עיצוב Toning

18:00 | חני אלמקייס
אולם כדורסל

יוגה ויגננה Yoga vignana

17:45 | אפי דבי
סטודיו

עיצוב Toning

18:00 | חני אלמקייס
אולם כדורסל

עיצוב Toning

18:00 | סינדי סגדי
אולם כדורסל

ריקודי בטן Belly Dance

18:00 | אנואר עודה
אולם כדורסל

אשטנגה יוגה Ashtanga yoga

19:00 | עקיבא פינקלשטיין
סטודיו

אייקידו Aikido

21:00 | חיים נוי
אידלסון

זומבה Zumba

19:00 | סהר מזרחי
אולם כדורסל

אינטרוולים - BURN

19:00 | סינדי סגדי
אולם כדורסל

זומבה Zumba

19:00 | סהר מזרחי
אולם כדורסל

אינטרוולים - BURN

19:00 | טליה סלומון
אולם כדורסל

אייקידו Aikido

20:15 | חיים נוי
אידלסון

יוגה Yoga

19:00 | רחלי זוהר
סטודיו

אייקידו Aikido

20:30 | חיים נוי
אידלסון