08-9489777
// יום שבת 16.6 בשעה 12:00 המופע של ספורטולי - הכניסה למנויים חינם //
שירותים משלימים במרכז הנופש והספורט רחובות

מרכז הספורט והנופש רחובות הינו מרכז ספורט, פנאי ונופש ייחודי המשלב בתוכו גם מרכז ספורט איכותי וגם מגוון שירותים המשלימים את חווית הספורט, הבריאותית המושלמת

תעריפים מיוחדים למנויי המרכז.

במרכז עומדים לרשות המנויים השירותים הבאים:

 

״Dance it״ - סטודיו למחול
סטודיו DANCEIT בהנהלת ובהדרכת שרון גרסון פועל זו השנה השביעית במרכז הנופש והספורט רחובות. הסטודיו מציע שיעורי ריקוד בסגנונות ג'אז, היפהופ, בלט וברייקדאנס לרקדנים החל מגילאי ארבע ועד נשים. כחלק מפעילות הסטודיו, הרקדנים משתתפים בכנסי מחול ארציים ומופיעים בבמות העירוניות השונות, בבמה המרכזית באירועי יום העצמאות, במופעי השיא השנתיים של הסטודיו באולם המופעים בגבעת ברנר ועוד. נוסף על חוגי המחול, מתקיימים בסטודיו DANCEIT שיעורי פילאטיס, יוגה, ג'יירוקינזיס, אירובי ועיצוב במחיר מוזל לסטודנטים ולמנויי מרכז הנופש. בואו לשמוח ולרקוד עם משפחת DANCEIT!קישור לאתר >
״הרמוניה״ - קליניקה לטיפולי מגע ועיסויים
במרפאת מרכז הנופש מטפלים בעיסוי על סוגיו: שוודי, רפואי, ספורטיבי, אבנים חמות (בעונת החורף), כוסות רוח, דיקור סיני. המטפלת מתאימה את הטיפול וההרכב למצב של המטופל (סוג, שילוב, עוצמה).
עיסוי הינו מן הטכניקות העתיקות, היעילות וידועות ביותר בעולם לטיפול מרפא. עיסוי משפר את תפקוד מערכות הגוף, מרגיע (או מעורר) את מערכת העצבים לפי מצב של המטופל.
עיסוי ממריץ את הדם ואת מחזור הלימפה, מקל על כאבי שרירים, מזרז מטבוליזם (חילוף חומרים), גורם לסילוק הרעלים (פסולת ) שהצטברו.
כוסות רוח: טכניקת טיפול עתיקה המשמשת להקלת כאבים ראומתיים, שחרור שרירים תפוסים בגב ובצוואר(גם כתוצאה ממאמץ באימון ספורטיבי), החלמה מהתקררות, שיעול וגודש ומלאות בחזה. הטיפול בכוסות רוח נעשה כחלק הטיפול בעיסוי או דיקור סיני.
דיקור סיני: הטיפול ברפואה סינית מתבצע ע''י דיקור סיני במחט (בעובי ואורך שונים תלוי במיקומן של הנקודות). מגרה הנקודות הנמצאות על ערוצי אנרגיה בגוף ומחזק או מפזר את האנרגיה(צ'י). 
זאת המטרה: לעודד את הריפוי הטבעי של הגוף.
כחלק המשלים לטיפול בדיקור הוא טיפול במוקסה (במקרים של צורך בהשלמת אנרגיה): על פי פילוסופיה סינית צמח הלענה (החומר הבסיסי) משמש לריפוי לאחר ייבוש בתנאים מסוימים בין כמה חודשים לכמה שנים.
״To Swim" - בית ספר לשחיה
מגוון פעילויות בתחום השחיה – החל מלימוד שחייה לילדים ולמבוגרים, דרך שיפור סגנון וכלה באימוני שחייה קבוצתיים לשחייני מאסטרס. היתרון הבולט ביותר של שחייה על ענפי ספורט אחרים הוא בכך שאימון שחייה נכון משפר כמעט את כל מרכיבי הכושר הגופני. השחייה מצטיינת בעיקר בפיתוח המערכת הקרדיווסקולרית (סיבולת לב-ריאה).קישור לאתר >
״AquAerobic" - שיעורי התעמלות במים
התעמלות לכל הגילאים, שריפת קלוריות מירבית, הגנה מקסימלית למפרקים, שיפור סיבולת לב ריאה, היעדר עייפות לאחר האימון ועוד.
אפשרות להרשם לשחייה בלבד.
עיצוב וחיטב הגוף באמצעות התנגדות פאסיבית של המים - הידומסאג׳.קישור לאתר >