02-6586611
24.1.18 - במיוחד למנויי המרכז פינוקי מסאג' בחסות ספא ברק, טעימות מרק והטבות נוספות במסעדת העברית, הנחות בחנות speedo החדשה - בואו לחגיגה 24.1.18 - מרתון של שיעורים חדשים, הולה הופ, אירובי דאנס ועוד - הכניסה למנויים חופשית 24.1.18 - חוגגים את פתיחת אגף דניאלה - המתחם לאימון פונקציונאלי 24.1.18 - בואו להתנסות על המתקן החדש ה outrace הראשון מסוגו בישראל - הרשמה במשרד לקוחות 24.1.18 - מרכז הספורט חוגג יום הולדת 9 ומנויי המרכז נהנים
פרוטוקול מפגש מנויים – 28.2.2017

פרוטוקול מפגש מנויי מרכז הספורט בקרית אדמונד י' ספרא – 28.2.17.

 

הוצגה מצגת בליווי הסברי המנכ"ל על העבודות שמבוצעות ועל השרותים שיינתנו עם השלמת עבודות ההרחבה.

הוצג לוח זמנים לעבודות שדרוג שמבוצעות ויבוצעו במרכז:

יוני 2017              הכשרת אצטדיון לקראת משחקי המכביה ה-20 שיתקיימו בחודש יולי 15-12

ספטמבר 2017    השלמת מבנה הכושר ותחילת הפעלתו

במהלך ביצוע העבודות המתוכננות, צפויה אי-נוחות (רעש) בשל פירוק קורת החיבור בצד הדרומי של קומפלקס הכושר. שטח הפעילות יצומצם באופן מתון לצורך הקמת קירות הפרדה מגבס וכן יחולו שינויים במלתחות מועדון הבריאות לגברים ונשים. מרבית הפעולות יבוצעו בשעות שאין בהן פעילות (מוצ"ש ובימי ראשון  עד שעה 12.00).

פיתוח עתידי

פניות של הנוכחים במפגש:

  1. דני גל-שפר – ביקש להוציא חוזר על מכשירים חסרים, וביקש פתרון למצוקת החנייה. ציין שמגרשי הטניס ברמה ירודה ושאל האם יש תכנון להרחיב את המלתחות.
  2. אמיתי בר-קול – הרשת במקלחות הגברים. התריע על סכנת החלקה.
  3. משה פרבר -ביום ראשון שעת השחייה לגברים בבריכה מתחילה ב- 11.00 . מבקש לפתוח את קומפלקס הכושר בשעה מקבילה בשעה 11.00 (במקום בשעה 12.00 כיום). מציע לעדכן את הפעילות לשחיה מעורבת ביום ראשון לשעה 11.00 .
  4. חגי ציפורי – מציין שקיימת בעיה שחלק מהמתאמנים משאירים ציוד על ספסלי ההלבשה במלתחות הגברים, מצב שפוגע ביכולת השימוש של מתאמנים אחרים.
  5. פיני – מבקש לפתוח את קומפלקס הכושר בימים ב'-ה' בבוקר בשעה 06.00 , (במקום בשעה 06:15).
  6. גרשון – שאל כיצד המרכז יתפקד בזמן שיתקיימו אירועים גדולים (כגון המכביה) שעלולים לכאורה לפגוע בפעילותם ורווחתם של המנויים.
  7. שלמה – מבקש לפתוח את קומפלקס הכושר בשעת בוקר מוקדמת יותר.
  8. שמוליק רוזנבלום מבקש להרחיב את הפעילות למוצ"ש. התלונן:

מתחם הבריאות – נסגר 30 דקות לפני שעת סיום הפעילות בבריכה.

סקווש – מגרש א' מהווה סכנה. מציע להביא רכז שירכז את תחום הסקווש וירחיב את הפעילות.

סאונה בעבר היתה פתוחה לכולם. מבקש לחזור לכך.

  1. אלדד – מבקש לווסת את לחץ המים במקלחות. לגבי תאי אחסון – לדבריו, יש ביקוש מעל הממוצע. הביע תודה על התקנת הקולבים במלתחות.

מנכ"ל העמותה השיב באופן מרוכז לשאלות ולפניות שעלו:

מלתחות מועדון הבריאות יורחבו בלמעלה מ- 175 מ"ר, כולל הכפלת מס' המקלחות, גם שטחי ההלבשה יגדלו באופן משמעותי וכמות תאי האחסון שיעמדו לרשות המנויים, כך שניתן יהיה לתת מענה מלא וברווחה מעולה.

מקלחות גברים – ראש המקלחת שהותקן הוא מסוג אנטי ונדליסטי. חיפוי הריצפה עומד בתקן של אנטי סליפ. הותקנו אריחים עם רמת חספוס בהתאם לתקן. עד כה לאורך שנים אין כל דיווח על החלקה במקום.

חנייה –  המצוקה נובעת מכך שאנשים מחנים את רכבם  על נתיבי התנועה באזורים שאינם מיועדים לחנייה וגורמים בכך להפרעה ולחסימת ציר התנועה. מגרש החנייה שייך לאוניברסיטה העברית, ויש דיאלוג עם הנהלת האוניברסיטה לקבל את כל שטח החנייה לניהול ולתפעול העמותה.  העמותה עושה כמיטב יכולתה לטיפול בנושא.

מגרשי הטניס – בשלב זה מבצעים תחזוקה בסיסית. המגרשים ייצבעו, ותותקן בהם תאורה משופרת, זאת לאחר סיום העבודות שנעשות באצטדיון (מועד משוער חודש יולי 2017).

השארת חפצים אישיים במלתחות – התנהלות זו אינה תקינה ואין לה כל הצדקה. פרסום ופנייה יישלחו ללקוחות בבקשה להימנע מכך ולשתף פעולה, כך שתישמר נוחיותם ורווחתם של כל המתאמנים.

הטענה: אפליית נשים / פעילות מוצ"ש  המרכז פועל שבעה ימים בשבוע כולל בשבת במשך 9 שעות. שעות הלילה במוצאי שבת מוקדשות לניקיון ולתחזוקה יסודית. מערכת השיעורים ביום א' מתחילה בשעה 07.30 בבוקר. כך שבשלב זה לא ניתן לקיים פעילויות במוצאי שבת מבלי לפגוע בעבודות האחזקה החיוניות.

אגף אד"ם לרפואת ספורט ולקידום הבריאות – השרותים שיוצעו באגף יהיו בתעריף מופחת למנויים. באשר לפעילויות שיקום –  אנו מניחים שהזכיין יבצע הסדרים עם קופות החולים והביטוחים, אך שירות זה לא ינוהל ישירות על ידי העמותה.

פתיחת קומפלקס הכושר בשעה 06.00 בימים ב'-ה' – תיבחן לאחר השלמת ההרחבה, והתגבשות והתמסדות כל שירותי מרכז הספורט.                                                                                                                                                      ..

אירועי המכבייה – לא צפויה כל פגיעה ברווחת המנויים. השירותים יינתנו כרגיל, במלואם וברציפות. המרכז נסגר רק כאשר ישנם אילוצים חיצוניים כגון צירי התנועה שנחסמים ב"מרתון ירושלים", המרכז ייפתח  ביום זה בשעה 13.00, בכפוף להסדרי התנועה שיגובשו ויאפשרו גישה למרכז.

סקווש – המרכז הציע בשנה שעברה לסטודנטים תלמידי האוניברסיטה ליהנות מחודש פעילות כחודש היכרות (ללא תשלום), אך מידת ההיענות הייתה נמוכה ביותר. יחד עם זאת, יבוצע ניסיון נוסף לשיתוף פעולה עם אגודת הסטודנטים על מנת לעודד את הפעילות (ללא תשלום).

חידוש במגרש המשחקים א' – אין לכך הצדקה לביצוע עבודות שדרוג (מעבר לנדרש לצורכי בטיחות). לפני שנים אחדות בוצעו השקעות כספיות נרחבות בחידוש המגרשים, ומספר המשתתפים בפעילויות במגרש נמוך יחסית. בדיקה תבוצע לגבי היבטי הבטיחות הנדרשים, והם יטופלו כנדרש.

זרם המים במקלחות – מאוזן ומווסת. לפי דרישת החוק הותקנו חסכמים. תחושת המשתמש היא תחושה על עוצמה מכיוון שיש גם צירוף של אוויר וגם מים. נקבע על-פי התקנים ועל-פי החוק.

מנכ"ל העמותה הודה למשתתפי המפגש על מעורבותם בפעילות המרכז, לצוות שעמל על הכנת המפגש, וביקש להביע את אמונתו שהמרכז יוכל להעניק לחבריו ולקהילת האוניברסיטה את חוויית הפנאי האיכותית בישראל.