בניית אגף אדם

hugcosell(6)

 

אגף "אדם" לרפואת ספורט ולקידום הבריאות

עמותת קוסל מציגה לראשונה את התכנית להקמת אגף "אדם" לרפואת ספורט ולקידום הבריאות, על-שם אירנה, דניאלה ומיכאלה מוחריק.

האגף יוקם בתרומתה של הגב' דניאלה מוחריק, ונועד לקדם את רפואת הספורט בישראל וספורטאי עילית וקבוצות ספורט מהמובילות בישראל.

כחלק מתפיסת המצוינות של עמותת קוסל, ינוהל האגף ויתופעל על-ידי מומחים מהשורה הראשונה בתחום רפואת הספורט, והוא מיועד להיות המוביל בתחומו בישראל.

האגף החדש ייבנה כחלק ממבנה הספורט המרכזי, שיכלול גם אולם מרכזי לפעילות נבחרות הספורט של אס"א ירושלים, והוא יאפשר את המשך הפיתוח וצמיחת הפעילות הספורטיבית של מועדון כדורסל הנשים של אס"א ירושלים, מועדון מהמובילים בישראל מתחומו.

תרומתה של הגב' דניאלה מוחריק להנצחת בני משפחתה תצוין על גבי לוח שיותקן על קיר המבנה בחזית הכניסה לאגף, אשר יהווה חלק מפיתוח סביבתי מרשים שהתלווה אל בניית הבניין החדש.

מצ"ב תמונה מהטקס, אשר התקיים בלשכת ראש העיר, אשר בו הסכימו כלל הצדדים העוסקים בהקמת הפרויקט על המחויבות המשותפת לפרויקט. מימין לשמאל: מר אלישע פלג (מחזיק תיק הספורט בעיריית ירושלים), מר חיים בסן (יועץ בכיר לנשיא האוניברסיטה העברית), גב' בילי שפירא (סגן נשיא ומנכ"ל האוניברסיטה העברית), הגב' דניאלה מוחריק (התורמת), מר ניר ברקת (ראש העיר), מר יעקב (קוקי) אדרי (יו"ר דירקטוריון עמותת קוסל), מר חיים מזרחי (מנהל אגף מינהל באוניברסיטה העברית), ד"ר קותי מרידן (מנכ"ל עמותת קוסל).

מר ניר ברקת, ראש העיר, בירך על היוזמה, וציין שהוא רואה במרכז הספורט של האוניברסיטה נדבכים חשובים ביותר בפיתוח הספורט התחרותי בעיר, ובמיוחד הכדורסל נשים, וכי העירייה מתכוונת לבצע שדרוג לאצטדיון, שיענה על התקנים הבינלאומיים המתאימים.

גב' בילי שפירא ציינה את החשיבות הגדולה שהאוניברסיטה מעניקה לקידום הפעילות הגופנית ואת מחויבותה להמשיך ולהוביל גם בתחומים אלו.

adamfour adamthree adamone adamsec